My default image

O Produktu

Solární panel je tvořen solárními (fotovoltaickými) články, které mohou být tvořeny polovodičovými nebo organickými prvky, které mění elektromagnetickou energii světla v energii elektrickou. Přímou přeměnou světla na elektrickou energii se dnes zabývá samostatná specializace. Fotoelektrický efekt vysvětluje vznik volných elektrických nosičů dopadem záření. Celkově se daří za pomoci křemíkových solárních panelů přeměnit v elektrickou energii asi 17 % energie dopadajícího záření.

Pořiďte si nejúčinnější a nejestetičtější solární řešení na trhu

AŽ 20.3% ÚČINNOST MODULU

25 LETÁ ZÁRUKA

Mnoho standartních 60 buňkových modulů v Austrálii nebo na Novém Zélandu, produkuje 260W výkonu(15.9% účinnost). Nový LG NeON© 2 R při zachování fyzických rozměrů dosahuje úctihodných 350W(20.3% účinnost). Je tak ideální pro solární systémy lahodící oku a pro střechy kde není místa na zbyt.

LG NeON© 2 R Black je také ten správný panel pro budoucí možnost rozšíření solárního systému o bateriový zásobník, nebo o modul pro nabíjení elektromobilů.

LG NeON© 2 R Black - Milník v solárních technologiích pro společnost LG

Skvělý vzhled

LG NeON© 2 R Black byly navrhnuty s velkým důrazem na vzhled. Jejich černé buňky, černé rámečky bez kovových spojů nebo drátů na přední straně panelu, dávají esteticky příjemný a jednolitě černý vzhled. Váš dům si LG NeON© 2 R Black zaslouží.

25 letá záruka (Součástky a zpracování)

Nabídka záruky od LG je o 15 let delší než jiných výrbců, kteří udávají 10 let. LG dává záruku 25 let.

Vetší výkon na metr čtvereční

LG NeON© 2 R Black má podobnou velikost jako standartní konvenční 260W panely. To znamená, že s LG NeON© 2 R Black 350W dostanete o 34.6% více energie na metr čtvereční než u konvenčního 260W panelu. Takže se vám s panelem LG NeON© 2 R Black na střechu vejde více kW solárního systému.

Dům na severu Čech

Web Solární tašky používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace